Wirtualne Lasy
| Dodaj do ulubionychUstaw stronę www.lasy.pl jako stronę startową |30 V. Imieniny obchodzą: Joanna, Feliks, Ferdynand |
 [ Menu Główne Linków | Dodaj Link | Nowe | Popularny | Najwyższa ocena | Losowo ]

Kategoria: Strony prywatne

Sortuj Linki wg: Tytuł (A\D) Data (A\D) Ocena (A\D) Popularności (A\D)
Strony aktualnie posortowane wg: Tytuł (od A do Z)


  Popularny
Opis: Witamy serdecznie! Jesteśmy firmą działającą od ponad ćwierć wieku w szeroko pojętej branży drzewnej, a uściślając w ciesielstwie. Naszą specjalnością są pokrycia dachów gontami drewnianymi własnego wyrobu, budowa oraz renowacja domów z bala litego systemem podlaskim, wykonawstwo konstrukcji więźby dachowej, różnego rodzaju obiekty architektury ogrodowej a także zabudowa wnętrz. Regionem z którego się wywodzimy jest Lubelszczyzna i spuścizna po staropolskich lubelskich cieślach widoczna jest w pewnym stopniu w naszej działalności. W naszej pracy staramy się łączyć tradycyjne staropolskie rozwiązania ciesielskie i wieloletnie doświadczenie z rozwiązaniami technicznymi oraz architektonicznymi ostatnich lat. Gorąco zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.
Dodany: 14-Feb-2010 Wizyt: 2525
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

A.Gregorczyk - j. niemiecki, tłumaczenia specjalistyczne  Popularny
Opis: Solidny tłumacz języka niemieckiego w dziedzinach: leśnictwo, drewno, meble, ochrona środowiska, ekologia, turystyka. Certyfikat ZMP Instytutu Goethego z 3 ocenami bardzo dobrymi.
Dodany: 21-May-2005 Wizyt: 3518
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

Absolwenci z Milicza  Popularny
Opis: Wszystkich zainteresowanych losami Pierwszych Absolwentów TL w Miliczu (i nie tylko ) odsyłamy do nowopowstałej strony poswięconej historii tej nie istniejacej juz w dawnej formie szkole i ludziom z nia związanych.
Dodany: 08-Jan-2006 Wizyt: 3700
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

Artykuły myśliwskie  Popularny
Opis: Sklep internetowy Fotopulapka.pl oferuje pełne wybór narzędzi do lasu i ogrodniczych oraz dla myśliwych. Spośród sprzedawanych narzędzi leśniczych sklep oferuje duży wybór łuparek do drewna, piłki, obuwie dla pilarzy i drwali.
Dodany: 19-Jun-2012 Wizyt: 3681
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

BIAŁOWIEŻA  Popularny
Opis: Informacje na temat Białowieży. Galeria zdjęć. Oferta noclegowa.
Dodany: 20-Jul-2005 Wizyt: 3417
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

Bosfor PL Internetowa Składnica Map  Popularny
Opis: Bogaty wybór map turystycznych, topograficznych, samochodowych, lotniczych i innych oraz przewodników turystycznych i GPS. Zapraszamy na www.bosfor.pl
Dodany: 18-Jun-2005 Wizyt: 3498 Ocena: 9.0 (2 Ilość głosów: )
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link' | Szczegóły

Domowa strona jsforesta  Popularny
Opis: Strona porusza zagadnienia z zakresu prawa w lasach, zakazów i ograniczeń, ochrony lasu, zalesień i odnowień na gruntach porolnych i w lasach prywatnych, ochrony przyrody, polowań i łowiectwa.
Dodany: 06-Jan-2003 Wizyt: 4389 Ocena: 9.2 (2 Ilość głosów: )
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link' | Szczegóły

E-Las  Popularny
Opis: E-Las - o leśnictwie i hodowli lasu, linki leśne i przyrodnicze, publikacje Jan Karczmarski
Dodany: 22-Dec-2006 Wizyt: 3531 Ocena: 9.0 (1 Głos)
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link' | Szczegóły

Ekologia, fotografia  Popularny
Opis: -
Dodany: 12-Feb-2001 Wizyt: 4129
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

Ekstremalne podróże roztoczańskich kamratów  Popularny
Opis: Niezmiernie miło nam powitać Ciebie, przygodny wędrowcze netowy oraz zaprosić do przejrzenia relacji z najciekawszych wypraw grupy maniakalnych włóczęgów – Roztoczańskich Kamratów.

Ze względu na specyficzny sposób podróżowania oraz beztroskie bagatelizowanie trudów i przeciwności terenowych, podczas przedzierania się przez najdziksze ostępy leśne i bagienne, te obfitujące w przygody eskapady - nazwaliśmy Extreminadami.

Obszarem naszych zmagań z wszelkimi możliwymi żywiołami jest głównie Roztocze. Ta omijana przez gawiedź turystyczną kraina, należy do najpiękniejszych zakątków naszej wspaniałej Ojczyzny i mamy nadzieję, że dzięki poniższym relacjom nieco przybliżymy jej wdzięki zacnym czytelnikom. Właściwie region ów doceniają w pełni jedynie smakosze i niech tak pozostanie, bo tam gdzie pojawia się żądna mamony machina przemysłu turystycznego, wszystko co autentyczne w krajobrazie – przepoczwarza się w sztuczną cepeliadę.

Jeśli nigdy nie byłeś na Roztoczu, a chciałbyś wpierw pobieżnie zapoznać się z jego urokami, zajrzyj do działu Roztocze – miniprzewodnik całoroczny. Specjalnie w tym celu napisany, kompaktowy przewodnik, obejmuje trzy części Roztocza i przedstawia w dużym skrócie tę urzekającą krainę.

Kolejne teksty z zakresu ambitniejszej turystyki i survivalu, opatrzone stosownymi ilustracjami oraz relacje z następnych extreminad, zamieszczane będą w miarę ich powstawania. O wszelkich nowych wydarzeniach na stronie będziesz mógł dowiedzieć się z działu aktualności.

Pierwszy z tekstów przybliża zagadnienia związane z zimową turystyką rowerową, której to uprawianie wymaga zarówno przygotowania fizycznego, sprzętu jak również szaleńczego uporu, podczas przemierzania zasypanych śniegiem i pokrytych lodem, dróg oraz bezdroży.

Będziemy wdzięczni za wszelkie krytyczne uwagi oraz wskazówki drogich czytelników, które pozwolą jeszcze bardziej uatrakcyjnić stronę, ku obopólnej uciesze.

Zapraszamy i życzmy miłej lektury, pozdrawiając roztocznie.

Roztoczańscy Kamraci
Dodany: 28-Feb-2005 Wizyt: 3582
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'Wybierz stronę: 1 2 3 4 5   [ Następna strona >> ]

Menu Główne

Przegląd Leśniczy

On-line w portalu
Gości anonimowych: 61
Użytkowników: 0


Nie jesteś zalogowany jako użytkownik.
Ale możesz się zarejestrować lub zalogować klikając tutaj

Polecamy

Koło Łowieckie Żubr w Szczecinie
DRWAL - Pismo przedsiębiorców leśnych


Dla użytkowników

Zagrożenie pożarowe lasów


Serwis praca.lasy.pl

ZESPÓŁ REDAKCYJNY: administracja portala Tomutek, Blok "Motto dnia" , Encyklopedie Łukasz Ulbrych