Wirtualne Lasy
| Dodaj do ulubionychUstaw stronę www.lasy.pl jako stronę startową |30 V. Imieniny obchodzą: Joanna, Feliks, Ferdynand |
 [ Menu Główne Linków | Dodaj Link | Nowe | Popularny | Najwyższa ocena | Losowo ]

Kategoria: Łowiectwo

Sortuj Linki wg: Tytuł (A\D) Data (A\D) Ocena (A\D) Popularności (A\D)
Strony aktualnie posortowane wg: Tytuł (od A do Z)


Biuro Polowań - Klub Myśliwski Artemis  Popularny
Opis: Firma zajmuje się organizacją polowań dla myśliwych zagranicznych na terenie Polski, Rosji, Estonii, Szkocji, Bułgarii i Argentyny. Proponujemy polowania na sarny, jelenie, dziki oraz zwierzynę drobną: kuropatwy, gęsi, kaczki, bażanty i zające.
Dodany: 28-Jun-2006 Wizyt: 3793
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

Galeria Łowiecka  Popularny
Opis: Galeria Łowiecka - Portal Łowiectwa - preparacja, rzeźba, malarstwo, sklep internetowy
Dodany: 30-Sep-2007 Wizyt: 3609
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

Karma Dla Psów  Popularny
Opis: Dostawa karmy niemal do samej miski Twojego ulubieńca. Ponadto szereg promocji, m.in rewelacyjne maty ochronne do bagażnika Twojego samochodu.
Dodany: 19-Jun-2004 Wizyt: 4055
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

Koło Łowieckie "Cietrzew" w Gdańsku  Popularny
Opis: W dniu 23.01.1948 r. na protokółowanym zebraniu założycielskim 12 pierwszych członków i jeden kandydat, w większości pracownicy Fabryki AMADA (współcześnie zakłady tłuszczowe w Gdańsku) założyło koło łowieckie, przyjmując dla niego nazwę "Cietrzew". Inicjatorem tego zebrania był ówczesny łowczy powiatowy kol. Jan Skalski. Prezesem pierwszego Zarządu Koła został kol. Tadeusz Morawski i on też był autorem nazwy Koła. Zgłoszone dwie inne propozycje, aby Koło nosiło nazwę "Kaczor" lub "Zając" nie znalazły uznania założycieli.
Dodany: 02-Jan-2003 Wizyt: 3928
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

Koło Łowieckie "Darz Bór" w Krakowie  Popularny
Opis: -
Dodany: 02-Jan-2003 Wizyt: 3870
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

Koło Łowieckie "Knieja"  Popularny
Opis: Koło łowickie Knieja istnieje od 1948 roku. Obecnie liczy sobie 63 członków, w tym 42 selekcjonerów, 3 kandydatów i 2 sędziów i instruktorów strzelectwa myśliwskiego.
Dodany: 15-Dec-2003 Wizyt: 3749
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

Koło Łowieckie "Korona"  Popularny
Opis: Koło Łowieckie KORONA od czasu założenia dzierżawi obwód łowiecki nr 108, położony na terenie województw wrocławskiego i opolskiego. Po zmianie granic obwodów pozostała tylko część obwodu na terenie woj. wrocławskiego o pow. 3.752 ha, w tym 1.536 ha powierzchni leśnej. Po likwidacji Nadleśnictwa Bierutów, od 1 stycznia 1982 roku, koło KORONA zmieniło siedzibę oraz adres i teraz pełna nazwa koła brzmi: Koło Łowieckie Korona w Jelczu-Laskowicach, 55-231 Jelcz-Laskowice, ul. Różana 12. Obecnie koło liczy 34 cłonków macierzystych i 3 niemacierzystych oraz 1 kandydata.
Dodany: 15-Dec-2003 Wizyt: 3638
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link'

Koło Łowieckie „Cietrzew” z Rzeszowa  Popularny
Opis: W latach od listopada 1951 do czerwca 1954 roku Koło dzierżawiło prawo polowania w powiecie jarosławskim, w zespole PGR Szówsko na terenach przynależnych do miejscowośvci Cieplice Dolne, Cieplice Górne, Dąbrowica, Adamówka, Dobcza, Dobra, Izabelin i Piskorowice o łącznej powierzchni 4668 hektarów. W czerwcu 1954 roku, w związku z podziałem terytorium kraju na obwody łowieckie, Koło straciło obwód w zespole PGR Szówsko, a pozyskało dwa obwody, które posiadamy do dziś. Mają one numerację 84 i 45.

Obwód 84 „Bojanów” to obwód leśny o powierzchni 8500 hektarów, w tym 6990 hektarów lasu.

Obwód 45 „Rzeszów” to obwód polny o powierzchni 5450 hektarów, w tym 660 hektarów lasków
Dodany: 17-Jan-2003 Wizyt: 3856 Ocena: 4.0 (1 Głos)
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link' | Szczegóły

Koło Łowieckie „Ponowa” z Bierutowa  Popularny
Opis: Po okresie wojennym w roku 1946 zostaje powołane do życia Powiatowe Koło Łowieckie w Oleśnicy. Założycielami koła byli: major Czesław Konarzewski zam. w Bierutowie, Stanisław Pabisiak – burmistrz Bierutowa, Józef Kolasa zam. w Oleśnicy, kpt. Józef Stachurski zam. w Bukowiu, płk lek.wet. Jerzy Szmurło zam. w Bierutowie , Antoni Zygiel zam. w Bierutowie i inne osoby. W początkowym okresie polowano na terenie całego powiatu Oleśnica. W wyniku reorganizacji i podziałów w roku 1950 powstaje w Oleśnicy Koło Łowieckie Nr 1 oraz Koło Łowieckie Nr 2 w Bierutowie. Koło Łowieckie w Bierutowie otrzymało dwa obwody leśnorolne o łącznej powierzchni 21 tysięcy ha. Dzierżawione obwody łowieckie zasobne były i bogate w zwierzynę grubą i drobną w których licznie występowały: dziki, sarny, jelenie, zające, kuropatwy i w nieznacznych ilościach bażanty. W roku 1951 grupa inicjatywna członków koła Nr 2 w Bierutowie w osobach: Czesława Konarzewskiego, Stanisława Pabisiaka, Józefa Stachurskiego, Teodora Romaniuka, Władysława Chudego, Eugeniusza Hańczyńskiego, Antoniego Zygla, Tadeusza Wróblewskiego, Stefana Hakemera, Antoniego Piotrowskiego, Jerzego Szmurło, Michała Białeckiego i Władysława Hambickiego odbyła pierwsze Walne Zebranie członków koła.
Dodany: 23-Apr-2003 Wizyt: 3974 Ocena: 7.5 (2 Ilość głosów: )
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link' | Szczegóły

Koło Łowieckie ŁOŚ w Gostyninie  Popularny
Opis: -
Dodany: 11-May-2002 Wizyt: 4074 Ocena: 8.0 (2 Ilość głosów: )
Oceń tą stronę | Zgłoś 'pusty link' | SzczegółyWybierz stronę: 1 2 3   [ Następna strona >> ]

Menu Główne

Przegląd Leśniczy

On-line w portalu
Gości anonimowych: 39
Użytkowników: 0


Nie jesteś zalogowany jako użytkownik.
Ale możesz się zarejestrować lub zalogować klikając tutaj

Polecamy

Koło Łowieckie Żubr w Szczecinie
DRWAL - Pismo przedsiębiorców leśnych


Dla użytkowników

Zagrożenie pożarowe lasów


Serwis praca.lasy.pl

ZESPÓŁ REDAKCYJNY: administracja portala Tomutek, Blok "Motto dnia" , Encyklopedie Łukasz Ulbrych